Transformă-ți casa cu Ultra Rate 12 luni cu 0% dobânda
#Ultra Weekend

Manager de vânzări

Responsabilități:

  • - Cercetarea pieței, căutarea de noi clienți și comunicarea cu aceștia;
  • - Realizarea de prezentări și întâlniri cu clienții;
  • - Asigurarea legăturii cu echipele de management și IT responsabile de producția produselor puse în vânzare;
  • - țineți legătura cu echipele de marketing și de pre-vânzare;
  • - Realizarea planului de vânzări;
  • - Stabilirea unui parteneriat de încredere cu clientul pe termen scurt și lung.

Ce este important pentru noi la un candidat:

  • - Capacitatea de a purta negocieri comerciale și de a asculta și auzi clientul;
  • - Capacitatea de a găsi o abordare pentru orice client;
  • - Bune abilități verbale și scrise;
  • - Abilitatea de a lucra în echipă;
  • - Ordinea personală;
  • - Aspect prezentabil;
  • - Cunoștințe de limbă rusă, română.

Ce vă putem oferi:

  • - Clienți adecvați și serioși;
  • - Stabilitate, confort, salariu decent (rată+KPI+bonusuri trimestriale și anuale);
  • - Lucrul într-o companie lider în distribuția largă a tehnicii și serviciilor IT;
  • - Reduceri la produsele noastre;
  • - Cursuri de perfecționare pe cheltuiala companiei, trecerea certificărilor, participarea la prezentări din partea furnizorilor;
  • - Program de lucru Luni-Vineri, 9-18.

Despre job

  • Orașul:
    Chisinău
  • Educaţie:
    IT, Management
  • Experienţă:
    De la 1 an
  • Program de lucru:
    Lu-Vi ( 8 ore pe zi)
  • Adresa noastrâ
    Chișinău, str. Columna 170

Detalii