Manager de vânzări (se poate fără experiență)

Compania se ocupă activ de vânzarea soluțiilor IT pentru clienți mari. Ne specializăm în furnizarea soluțiilor tehnologice avansate și a serviciilor de consultanță pentru a ajuta clienții să-și optimizeze procesele de afaceri și să obțină succes în era digitală.

Responsabilități:

  • Căutarea și atragerea de clienți noi în domeniul afacerilor mari și medii.
  • Vânzarea activă a soluțiilor IT și a serviciilor companiei.
  • Construirea relațiilor pe termen lung și reciproc avantajoase cu clienții.
  • Prezentarea și demonstrarea produselor companiei potențialilor clienți.
  • Analiza pieței și a concurenților pentru dezvoltarea strategiilor eficiente de vânzare.
  • Participarea la negocieri și încheierea contractelor cu clienții.

Cerințe:

  • Dorința de a se dezvolta și de a-și construi o carieră de succes în domeniul vânzărilor.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitate de a convinge.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a atinge obiectivele stabilite.
  • Experiența în vânzări este binevenită, dar nu obligatorie.
  • Cunoașterea pieței IT și a tendințelor tehnologice va constitui un avantaj.

Oferim:

  • Oportunitatea de dezvoltare profesională și de carieră în domeniul vânzărilor.
  • Instruire și susținere din partea specialiștilor experimentați.
  • Un salariu competitiv, format dintr-o parte fixă și bonusuri în funcție de rezultatele muncii.
  • Un birou într-o locație convenabilă și condiții de lucru confortabile.
  • O atmosferă de lucru prietenoasă și de susținere.

Dacă sunteți energic, ambițios și pregătit să acceptați provocarea de a fi Manager de vânzări în compania noastră, vom fi încântați să vă luăm în considerare candidatura. Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail hr@ultra.md sau să sunați la numărul 068870186.

Despre job

  • Orașul:
    Chisinău
  • Educaţie:
    Nu contează
  • Experienţă:
    Nu contează
  • Program de lucru:
    Lu-Vi ( 8 ore pe zi)
  • Adresa noastrâ
    Chișinău, str. Columna 170

Detalii