Vînzător-consultant de electrocasnice și tehnică IT

Funcții și responsabilități:

  • Informarea și consultarea clienţilor privind asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor;

  • Vînzarea produselor.

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii/ speciale/superioare;

  • Experienţă într-o pozitie similară - avantaj;

Abilităţi şi atitudini:

  • Orientare spre rezultat;

  • Stabilitate emoţională și rezistenţă la stres;

  • Comunicare, argumentare, convingere;

  • Responsabilitate, flexibilitate, confidenţialitate;

  • Utilizare a calculatorului.

Condiții:

  • Grafic flexibil de lucru

  • Angajare oficială

  • Salariu achitat la timp

  • Organizarea teambuildinguril-or din partea companiei

  • Prețuri speciale la produsele companiei

Despre job

  • Orașul:
    Chisinău
  • Educaţie:
    Orice
  • Experienţă:
    De la 1 an
  • Program de lucru:
    Grafic flexibil
  • Adresa noastrâ
    Chișinău, str. Columna 170

Detalii